نام کاربری:   کلمه عبور:        کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  |  ثبت نام

حقایقی پنهان از واقعه فاطیما

 

 

کتاب الکترونیک حقایقی پنهان از واقعه فاطیما

 


در این کتاب به اختصار به واقعه فاطیما که حدود صد سال پیش در منطقه ای در کشور پرتقال گزارش شد و رخدادهای پس از آن و ادعاها و باورها و گفته و ناگفته های پیرامون این واقعه بر اساس مستندات تاریخی و مسیحی و اسلامی می پردازیم.


در قسمت اول به بررسی نام شهر فاطیما، رازها و مکاشفات فاطیما و لقب بانوی تسبیح می پردازیم. در قسمت دوم نگاهی خواهیم داشت به معجزه خورشید ، اسرار فاطیما ، پنهان کاری های کلیسا در این خصوص و علت انتخاب نام فاطیما برای نام گذاری فرزندان در میان مسیحیان. در قسمت سوم منشأ اعتقاد به تثلیث و گناه نخستین را در مسیحیت بررسی خواهیم کرد و در قسمت چهارم شواهدی از رسوخ کفر در مسیحیت از کتاب تاریخ نویس مشهور ویل دورانت ارائه می کنیم و سپس به اجمال به شخصیت حضرت مریم سلام الله علیها از دیدگاه مسیحیت می پردازیم و در قسمت آخر شخصیت حضرت مریم و حضرت فاطمه سلام الله علیهما را از دیدگاه اسلام نشان می دهیم و خانواده مقدّس را از دیدگاه اسلام معرفی می کنیم.


امید است تلاش هرچند کوچک ما جهت روشن شدن هرچه بیشتر یکی از رازهای سربه مهر قرن بیستم مقبول افتد و باعث افزایش اندکی اطلاعات در مورد این واقعه و روشن شدن جرقه ای برای تأمل بیشتر در این خصوص در ذهن دوستانمان گردد.

 


 

www.maseeh.ir

پژوهشکده مسیحیت گروه پدر مهربان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

از مسیحیت بیشتر بدانیم

یک شنبه، 10 آبان 1394
image
  مبشرین کلیسا دائما اسلام را متهم به قوانینی ضد زن میکنند .   و برای اثبات این اتهام تصاویری از زن در نگاه افراط گرایان به تصویر میکشند .   این در حالی است که در اسلام سفارش بسیاری به پاسداشت مقام زن شده است .   اما...
یک شنبه، 29 شهریور 1394
image
      خشونت یکی از نسبت های   باطلی ست که به طور مداوم مبشرین مسیحی و رسانه های غربی در باره اسلام به کار می برند . پاپ بندیکت شانزدهم در اولین سخنرانی خود در آلمان اسلام را دین خشونت نامید . دانمارک با کشیدن...

نحوه جستجو در سایت

1- اینجا کلیک نمایید.

2- عبارت مورد نطر خود را وارد نمایید.

3- اگر بدنبال مقاله ی یا جمله ی مشخصی هستید در قسمت "تنظیمات کلید واژه"، "عبارت دقیق" را انتخاب نمایید.

4- در قسمت "صافی جستجو بوسیله"، فقط "صفحات" را تیک بزنید.

5- به روی دگمه "جستجو" کلیک نمایید.

سوالات متداول

معرفي محصولات

 

 

مجموعه جزوات بررسی های تحلیلی و منصفانه پیرامون مسیحیت تألیف استاد دکتر فریدونی و کتاب محمّد و آل محمّد صلی الله علیهم اجمعین وعده انجیل از گروه پدر مهربان به چاپ رسیدند.

شماره تماس: 

از داخل ايران 09352404609

از خارج 9352404609-98

همچنین کتاب از فریب تا رهایی توسط مؤسسه آفاق به چاپ رسید.

تلفن تماس

22847035

22847786