نام کاربری:   کلمه عبور:        کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  |  ثبت نام

خون و تاریخ

image

هرگاه خون غاصب و ظالمی ریخته شده است، آنان که به انبیاء و اوصیاء - پرچمداران حقیقت – ظلم روا داشته اند، لکه ننگینی از چهره غبار آلود و خسته تاریک زدوده شده، به مسیر دشوار خود ادامه داده است؛ مسیری که از ظلم ظالمان لحظه به لحظه دشوارتر می شود. آن هنگام که خون پرچمداران حقیقت – انبیاء و اوصیاء علیهم السلام - به نا حق ریخته شده لکه ای از شرم بر چهره غبار آلود تاریخ نشسته و اسرار را در قلبش نگاه داشته و با پشتی خمیده به مسیر دشوارش ادامه داده است تا بالاخره تمامی تاریخ را نثار او کند؛ او که حقیقت را ظاهر خواهد ساخت؛ او که منتقم خون تمامی انبیاء و اوصیاء خواهد بود.

امام باقر علیه السلام خطاب به هشام بن عبد الملک فرمودند: در آن شبى که امیر مؤمنان علیه السّلام کشته شد هر سنگى را که از زمین بلند مى‏کردند زیر آن خون تازه بود چنانچه در شبى که هارون برادر موسى علیه السّلام کشته شد و شبى که در آن یوشع بن نون کشته شد و شبى که در آن حضرت عیسى بن مریم به آسمان رفت و شبى که در آن شمعون بن حمون صفا به قتل رسید چنین بود و همچنین شبى که در آن حسین بن على علیهما السّلام به قتل رسید زیر هر سنگى که برداشته مى‏شد خون تازه دیده مى‏شد. ( کامل الزیارات؛ ص 76)

این نوشتار جوششی ست از اعماق طپش های قلبی در انتظار حقیقت و آن را تقدیم می داریم نه تنها به علی مرتضی شهید، بلکه به شمعون صفای شهید، بلکه به تمامی اوصیای شهید، بلکه به تمامی انبیاء شهید؛ بلکه تقدیمش می کنیم به یگانه باقی نگاه داشته خداوند بر روی زمین مهدی فاطمه که با همراهی عیسی مریم آرزوی دیرینه تمامی انبیاء و اوصیای شهید را تحقق خواهد بخشید و کمر خمیده تاریخ را راست و چهره اش را از غبار شرم و ننگ خواهد زدود.


در اين سايت براي استخراج آيات و روايات غالبا از دو نرم افزار "گنجينه روايات نور "و "جامع التفاسير نور "  اثر مركز تحقيقات كامپيوتري علوم اسلامي استفاده مي شود.

بسم الله الرحمن الرحیم

از مسیحیت بیشتر بدانیم

یک شنبه، 10 آبان 1394
image
  مبشرین کلیسا دائما اسلام را متهم به قوانینی ضد زن میکنند .   و برای اثبات این اتهام تصاویری از زن در نگاه افراط گرایان به تصویر میکشند .   این در حالی است که در اسلام سفارش بسیاری به پاسداشت مقام زن شده است .   اما...
یک شنبه، 29 شهریور 1394
image
      خشونت یکی از نسبت های   باطلی ست که به طور مداوم مبشرین مسیحی و رسانه های غربی در باره اسلام به کار می برند . پاپ بندیکت شانزدهم در اولین سخنرانی خود در آلمان اسلام را دین خشونت نامید . دانمارک با کشیدن...

نحوه جستجو در سایت

1- اینجا کلیک نمایید.

2- عبارت مورد نطر خود را وارد نمایید.

3- اگر بدنبال مقاله ی یا جمله ی مشخصی هستید در قسمت "تنظیمات کلید واژه"، "عبارت دقیق" را انتخاب نمایید.

4- در قسمت "صافی جستجو بوسیله"، فقط "صفحات" را تیک بزنید.

5- به روی دگمه "جستجو" کلیک نمایید.

سوالات متداول

معرفي محصولات

 

 

مجموعه جزوات بررسی های تحلیلی و منصفانه پیرامون مسیحیت تألیف استاد دکتر فریدونی و کتاب محمّد و آل محمّد صلی الله علیهم اجمعین وعده انجیل از گروه پدر مهربان به چاپ رسیدند.

شماره تماس: 

از داخل ايران 09352404609

از خارج 9352404609-98

همچنین کتاب از فریب تا رهایی توسط مؤسسه آفاق به چاپ رسید.

تلفن تماس

22847035

22847786